COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je nedeľa 9. mája 2021. Sviatok má Roland zajtra má sviatok Victória .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka
  Testovanie Covid-19
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
UNLP Košice podpísala zmluvu so ZP Dôvera, platí od 9. apríla

08 apríl 2021   web - Udialo sa...  

Vedenie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice oznamuje verejnosti, že 8. apríla bola podpísaná zmluva o poskytovaní zdravotnej starostlivosti so zdravotnou poisťovňou Dôvera. Od piatka, 9. apríla od polnoci, tak UNLP Košice, poskytuje zdravotnú starostlivosť všetkým pacientom – poistencom Dôvery bez akýchkoľvek obmedzení.  

UNLP Košice oceňuje rýchle uzavretie dohody so zdravotnou poisťovňou Dôvera.  „Mrzí nás isté nepohodlie, ktoré mali  pacienti počas uplynulého týždňa, ale uzavreli sme zmluvu, ktorá je ústretová voči všetkým pacientom a nemocnici,“  uviedol generálny riaditeľ UNLP Košice Vladimír Grešš. 

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 12 apríl 2021 )   Čítať viac...  
Zdravotníkom UNLP venovali košickí hokejisti výťažok z dražby dresov

07 apríl 2021   web - Udialo sa...  

Metropolitný klub začiatkom marca nastúpil na šláger kola proti Slovanu Bratislava v špeciálnych dresoch, ktorými chcel verejne podporiť všetkých zdravotníkov bojujúcich v slovenských nemocniciach s pandémiou COVIDu-19. Šek z pozápasovej dražby dresov so sumou 2 340 EUR odovzdal Univerzitnej nemocnici L. Pasteura výkonný riaditeľ HC Košice Miloslav Klíma (na fotografii vľavo).

"Vážime si športové gesto našich hokejistov. Teší nás, že myslia na zdravotníkov v prvej línii, ktorí sa denne starajú o ľudí s ťažkým ochorením. Plánujeme zakúpiť tri nové notebooky pre zdravotníkov na covidových oddeleniach v areáli na Rastislavovej. Každá pomoc je vítaná, aj my fandíme hokeju," vyjadril slová vďaky výkonný riaditeľ UNLP pre liečebno-preventívnu starostlivosť, MUDr. Martin Paulo (na fotografii vpravo).

Image

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 08 apríl 2021 )    
Rokovania o novej zmluve so ZP Dôvera uviazli, zriaďujeme klientské centrá

31 marec 2021   web - Tlačové správy  

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice zriaďuje od zajtrajšieho dňa nové Klientske centrá v oboch areáloch nemocnice. Budú  k dispozícii všetkým poistencom zdravotnej poisťovne Dôvera, ktorým UNLP nemôže poskytovať zdravotnú starostlivosť od 1. apríla tohto roka. Zdravotnú starostlivosť bude UNLP poskytovať tým pacientom - poistencom Dôvery, u ktorých pôjde o poskytnutie neodkladnej  zdravotnej starostlivosti, resp. o akútny zdravotný stav. UNLP bude zároveň všetkých ostatných pacientov informovať, aby sa obrátili priamo na ZP Dôvera. O tom, ktorý poskytovateľ zdravotnej starostlivosti  im poskytne zdravotnú starostlivosť, ak si ich stav nevyžaduje neodkladné ošetrenie, musí svojich poistencov informovať priamo poisťovňa Dôvera. Kontakt je 0850 850 850.

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 06 apríl 2021 )   Čítať viac...  
Stav psychiatrických pacientov sa zhoršuje, rozširujeme kapacity

30 marec 2021   web - Tlačové správy  

Po Vianociach začali rýchlo pribúdať pacienti s psychiatrickými problémami a situácia sa postupne zhoršovala. Príčinou boli prísnejšie obmedzenia, nárast úmrtí v rodinách a napätie v domácnostiach i v spoločnosti rástlo. Začali nám pribúdať aj pacienti s psychickými komplikáciami v rámci postcovidového syndrómu - s úzkosťami, depresiami, nespavosťou, stratou koncentrácie, poruchami pamäti,“ opisuje aktuálnu situáciu na I. psychiatrickej klinike jej prednosta MUDr. Jozef Dragašek, PhD., MHA.

Image
prednosta I. psychiatrickej kliniky Jozef Dragašek na lôžkovom oddelení

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 08 apríl 2021 )   Čítať viac...  
Balíčky zdravia pre COVID oddelenie Kliniky úrazovej chirurgie

25 marec 2021   web - Udialo sa...  

200 vitamínových balíčkov (čerstvé ovocie, keksy a hroznový cukor na energiu) prevzal pre zdravotníkov v COVID zóne Univerzitnej nemocnice L. Pasteura na Rastislavovej vedúci lekár oddelenia MUDr. Michal Karásek: „Takáto podpora si zaslúži pozornosť, je to pre nás nielen bonus pre zdravie, ale aj zadosťučinenie za snahu, ktorú vynakladáme na záchranu ľudských životov.“

 Image
MUDr. Michal Karásek a Ivana Lengová z Rotary klubu Košice Classic

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 29 marec 2021 )   Čítať viac...  
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 171 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001