Dnes je sobota 20. apríla 2019. Sviatok má Marcel zajtra má sviatok Ervín .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania

    


Domovská stránka
Prenájom nehnuteľností - časť konštrukcie zábradlia mostného telesa Formátovať pre tlač

08 október 2013    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
ponúka

na prenájom nehnuteľný majetok, okrem iného aj časť konštrukcie zábradlia mostného telesa, nachádzajúceho sa na sídlisku Terasa spájajúceho ulicu Tr. SNP 1 s ulicou Ipeľskou 1, ktoré je vhodné na umiestnenie reklamných zariadení na oboch vonkajších stranách konštrukcie zábradlia v celkovom počte 8 ks reklamných zariadení (4 ks na každej vonkajšej strane konštrukcie zábradlia), 1 ks o rozmere 3m x 1m. Celková výmera uvedenej časti konštrukcie zábradlia mostného telesa je 24 m2. Minimálna cena nájomného je 90€/m2/rok.

V prípade záujmu o prenájmom nebytových priestorov kontaktujte referát správy nehnuteľného majetku UNLP Košice na telefónnych číslach: 055/ 615 2984, 615 3071, alebo mailom: natasa.svarcova@unlp.sk

Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 08 október 2013 )   Čítať viac...  
Vďaka spolupráci sme dokončili ďalšiu rekonštrukciu Formátovať pre tlač

06 september 2018    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dokončila ďalšiu rekonštrukciu, ktorá nie len zlepší podmienky na pobyt v nemocnici našim pacientom, ale ušetrí aj nemalé výdavky.

Image
Foto: Dionýz Kiss  

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 12 november 2018 )   Čítať viac...  
Našich najmenších pacientov zahrejú háčkované deky Formátovať pre tlač

08 apríl 2019    

Aj tento rok sa šikovné ručičky desiatok dobrovoľníčok rozhodli uháčkovať niečo užitočné pre detičky, ktoré sa u nás v nemocnici narodia. Druhý ročník benefičného háčkovania skrášli detské izby farebnými dečkami.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Správne zvolené farby vedia liečiť, upokojiť či potešiť. Výskumy s bábätkami ukázali, že detičky uprednostňujú jasné a kontrastné farby (červenú, oranžovú, fialovú, modrú). Bábätká, bez rozdielu pohlavia, majú najradšej červenú a ružovú, lebo ju pravdepodobne poznajú už z mamkinho bruška.

Image
Foto: Dionýz Kiss

Na nové farebné postieľky sa už teší aj primárka neonatologických pracovísk UNLP Košice, MUDr. Iveta Kostelníková: "Veľmi nás teší, že sa opäť zorganizovala táto príjemná akcia. Jej výsledkom budú krásne háčkované deky pre našich najmenších pacientov. Pomenovanie farebné postieľky je veľmi výstižné, pretože pomocou nich spríjemníme prostredie nemocničnej izby mamičkám a ich deťom. Pestré farebné deky v postieľkach zahrejú navodia pocit rodinného prostredia." 

Image
Foto: Dionýz Kiss

Spolu s dečkami sa vyzbieralo aj ďalších vyše 100 chobotničiek, ktoré do nemocnice poputulú a budú predčasne narodeným detičká slúžiť ako rozptýlenie od prístrojov, na ktoré musia byť často napojené. 

 Image
Foto: Dionýz Kiss

Pozrite si fotogalériu z tohto krásneho podujatia:


 

Image

Image
Foto: Dionýz Kiss

Image
Foto: Dionýz Kiss

Všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa do akcie zapojili, zo srdca ďakujem.

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 16 apríl 2019 )    
UNLP Košice odštartovala masívnu rekonštrukciu výťahov Formátovať pre tlač

18 apríl 2019    

Spolu Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice v roku 2019 opraví alebo úplne vymení 13 výťahov v oboch areáloch. Ako prvý dostal nový šat výťah v XVIII. pavilóne na Rastislavovej 43, kde sa nachádzajú  dve veľké lôžkové pracoviská a to Neurologické oddelenie a Klinika pracovného lekárstva.

Image
Foto: Dionýz Kiss

V tomto pavilóne sa nachádzajú dva výťahy- osobný s nosnosťou 250 kg a veľký lôžkový s nosnosťou 500 kg. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti a spoľahlivej prevádzky bol výťah s drevenou kabínou a drevenými dverami o nosnosti 500 kg z roku výroby 1968 vymenený za nový s nosnosťou až 1600 kg a s prepravnou kapacitou 20 osôb. Touto výmenou sa okrem komfortu pre našich pacientov a zamestnancov zvýšila aj rýchlosť prepravy.

„Dodávka, výmena a uvedenie výťahu do prevádzky prebehlo v spolupráci s oddeleniami plynule a bez podstatných problémov. Celková cena predmetu zákazky na výmenu tohto výťahu predstavovala sumu 65 950 Eur bez DPH,"  uviedol za Odbor technických a prevádzkových  činností Ing. Milan Kozub.  Dodávka a výmena výťahu bola realizovaná v mesiacoch február až apríl 2019.

Tento rok ešte UNLP Košice zrealizuje dodávku a výmenu výťahov na pracovisku Rastislavova 43 v počte 5 kusov, na Tr. SNP 1 v centrálnom monobloku v počte 4 kusy výškových výťahov a na Poliklinike vymeníme 3 kusy výťahov. 

Image
Foto: Dionýz Kiss

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 18 apríl 2019 )    
Želáme Vám krásne sviatky Formátovať pre tlač

18 apríl 2019    

Image

Pridal: Mgr. Ivana Stašková    
Naposledy zmenené ( 18 apríl 2019 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Results 1 - 9 z 593
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001