Dnes je utorok 2. júna 2020. Sviatok má Xénia zajtra má sviatok Karolína .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania
Koronavírus

    


Domovská stránka
Prenájom nehnuteľností - časť konštrukcie zábradlia mostného telesa Formátovať pre tlač

08 október 2013    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
ponúka

na prenájom nehnuteľný majetok, okrem iného aj časť konštrukcie zábradlia mostného telesa, nachádzajúceho sa na sídlisku Terasa spájajúceho ulicu Tr. SNP 1 s ulicou Ipeľskou 1, ktoré je vhodné na umiestnenie reklamných zariadení na oboch vonkajších stranách konštrukcie zábradlia v celkovom počte 8 ks reklamných zariadení (4 ks na každej vonkajšej strane konštrukcie zábradlia), 1 ks o rozmere 3m x 1m. Celková výmera uvedenej časti konštrukcie zábradlia mostného telesa je 24 m2. Minimálna cena nájomného je 90€/m2/rok.

V prípade záujmu o prenájmom nebytových priestorov kontaktujte referát správy nehnuteľného majetku UNLP Košice na telefónnych číslach: 055/ 615 2984, 615 3071, alebo mailom: natasa.svarcova@unlp.sk

Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 08 október 2013 )   Čítať viac...  
Vďaka spolupráci sme dokončili ďalšiu rekonštrukciu Formátovať pre tlač

06 september 2018    

Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach dokončila ďalšiu rekonštrukciu, ktorá nie len zlepší podmienky na pobyt v nemocnici našim pacientom, ale ušetrí aj nemalé výdavky.

Image
Foto: Dionýz Kiss  

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 12 november 2018 )   Čítať viac...  
Vnútorné výberové konanie - ÚKR Formátovať pre tlač

27 máj 2020    

OZNAM PRE ZAMESTNANCOV

Riaditeľstvo Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice, Rastislavova 43, Košice vyhlasuje vnútorné výberové konanie na  obsadenie pracovného  miesta:

samostatný odborný referent útvaru krízového riadenia a hospodárskej mobilizácie.

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie I. stupňa alebo úplné stredné odborné  vzdelanie.
- znalosť ovládania práce s počítačom – ovládanie užívateľských programov Word, Excel, PowerPoint, internetová komunikácia.
- výhodou sú skúsenosti v oblasti krízového plánovania a hospodárskej mobilizácie, skúsenosti zo vzdelávania dospelých, komunikatívnosť.

Opis pracovných činnosti:
- vnútorná koncepčná a metodická činnosť na zabezpečenie realizácie opatrení hospodárskej mobilizácie a krízového plánovania v subjekte HM,
- spracovávanie a vedenie krízového plánu a predpísanej dokumentácie v subjekte HM,
- vykonávanie funkcie tajomníka krízového štábu subjektu HM,
- Vykonávanie prípravy zamestnancov subjektu HM na plnenie opatrení hospodárskej mobilizácie,
- aktualizovanie predpísanej agendy a vykonávanie administratívnych činností vrátane vedenia účtovných dokladov na financovanie subjektu HM a evidencie majetku HM,
- spracovanie a ukladanie údajov  pre HM v prostredí JIS HM.
- spracovávanie ročného Plánu hlavných úloh prípravy subjektu HM na obranu, krízové situácie a na plnenie opatrení HM a jeho vyhodnotenia,
- pripravovanie podkladov a organizovanie rokovaní krízového štábu subjektu HM a kontrola plnenia prijatých uznesení,
- spracovávanie a aktualizácia plánu subjektu HM na vykonanie  hromadného príjmu ranených a zasiahnutých, plánu subjektu HM pre obdobie pandémie chrípky,
- spracovanie a predkladanie požiadaviek na doplnenie subjektu HM liekmi a zdravotníckymi pomôckami z mobilizačných rezerv a na zabezpečenie krvi pre krízové situácie.

Základná zložka mzdy od 1 050 €.

Záujemcovia písomné žiadosti s potrebnými dokladmi zasielajte do 14 dní od zverejnenia na web stránke UNLP na Personálne oddelenie Univerzitnej nemocnice L.Pasteura Košice.

 

Pridal: Tomáš Mariak    
   
Klinika fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie má dve nové nadštandardné izby Formátovať pre tlač

29 máj 2020    

Tieto 1-posteľové izby hotelového štandardu majú taktiež zrekonštruované samostatné zariadenia na osobnú hygienu. S obsadzovaním izieb začíname od 1.6.2020.

„Na našu kliniku pribudli dve nové izby vysokého štandardu. Som veľmi rada, že tým zvýšime komfort našim pacientom, čo prispeje k spríjemneniu ich pobytu v nemocnici.  Na našom lôžkovom oddelení máme zavedené wifi a tak pacienti na týchto izbách môžu nielen sledovať televíziu, ale aj využívať wifi sieť. Po procedúrach môžu zrelaxovať v novom pohodlnom koženom kresle, uskladniť si potraviny v chladničke či použiť rýchlovarnú kanvicu. Pevne verím, že sa našim pacientom bude v týchto nových izbách páčiť, oddýchnu si a zároveň im pomôžeme odstrániť alebo aspoň zmierniť ich zdravotné ťažkosti," uviedla primárka kliniky MUDr. Ildikó Morochovičová.

Izba č.1

Image
Foto: Dionýz Kiss

Image
Foto: Dionýz Kiss

Cena za pobyt v nadštandardnej  izbe  je 22 €/deň. Pacienti si ju môžu objednať na telefónnych číslach 055/ 615 2085 alebo 055/ 615 2089.  

Izba č. 2

Image
Foto: Dionýz Kiss

Image
Foto: Dionýz Kiss

Klinika poskytuje modernú fyziatricko-rehabilitačnú starostlivosť predovšetkým pacientom s rôznymi zápalovými, neurodegeneratívnymi ochoreniami, poúrazovými a pooperačnými stavmi na pohybovom aparáte, degeneratívnymi chorobami kostí a kĺbov, reumatickými ochoreniami a pacientom po kardiochirurgických operáciách.  Lôžková aj ambulantná časť kliniky ponúka širokú škálu  fyziatricko- rehabilitačných postupov.   

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Návštevy v UNLP Košice počas mája Formátovať pre tlač

14 máj 2020    

Do konca mája umožníme v UNLP Košice len návštevu pacienta v terminálnom štádiu ochorenia, návštevu kňaza či jeden sprievod pri pôrode. K oddeleniu (nie na oddelenie) môže prísť jedna osoba ako sprievod pacienta pri prepustení z nemocnice. Potom opatrenia vyhodnotíme a budeme postupovať podľa aktuálnej situácie. Pacienti sa s ďalšími otázkami musia obrátiť na vedúcich pracovníkov jednotlivých oddelení a kliník.  

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 14 máj 2020 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Results 1 - 9 z 656
Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001